درباره ما

شرکت "پویندگان فنون پزشکی آریا دی" در حال حاضر در زمینه تولید و واردات تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید. این شرکت در سال 1386 تاسیس و هم اکنون در دو شاخه "تولید تخت عمل جراحی" و "واردات چراغ اتاق عمل" تولید و فروش دارد.

شرکت پویندگان فنون پزشکی آریا دی افتخار دارد بیش از سی سال تجربیات خود در عرصه مشاوره، تجهیز، تولید و واردات تجهیزات پزشکی در سازمانهای دولتی و شرکت های خصوصی نظیر رادکار طب، فن آوران پیشرفته پزشکی و مراقبت های پزشکی الکترونیک برتر بوده است ، را در این شرکت جهت عرضه خدمات به مراکز درمانی و پزشکان ذیربط اعلام نماید.

این شرکت با توجه به وجود بازار مناسب، مشکلات تحریم در عرضه کالاهای خارجی و قیمت محصولات خود، با تمرکز بر بازار داخلی و نگاه به بازار صادراتی کشورهای همسایه ایران در بخش تولید تخت عمل، برای فروش محصولات خود بازار بزرگ داخلی و کشورهای همسایه و آسیای میانه (عراق، آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، پاکستان، ترکمنستان و ...) را مدنظر قرار داده و برنامه ریزی بلند مدت جهت حضور پایدار و موفق در این بازار ها دارد.گوشه ای از اقلام و دستگاههایی که بصورت مستقیم در تولید و واردات آنها در بخش خصوصی در گذشته و حال فعال بوده ایم بشرح ذیل می باشد :

دستگاه ونتیلاتور ..... برزیل
دستگاه بیهوشی OES  انگلیس و ..... سوئد
چراغ سیالیتیک اتاق عمل از شرکت امالد آلمان و هم اکنون از شرکت استرونیک سوئیس
سرنگ پمپ از شرکت اسکورا لهستان
پالس اکسی متر از شرکت مدیکال ساپلای کره جنوبی
انواع فلومترهای اکسیژن و N2O و فشار قوی از شرکت فلومتر ایتالیا
سیستم های آندوسکوپی (ابزار جراحی و دستگاهای مرتبط) آرتروسکوپی، سینوسکوپی، سیستوسکوپی، لاپاراسکوپی، برونکوسکوپی از شرکتهای ILO و اشتما و جاکوپک آلمان
اقلام مصرفی تنفسی از شرکت مدپلاس استرالیا و شرکت VADI  تایوان
تولید مانیتور علائم حیاتی در مدل های مختلف و با تائید از وزارت بهداری
تولید دستگاه بیهوشی مدل اکسین تحت لیسانس OES انگلیس با تائید از وزارت بهداشت


درباره شرکت استرونیک

شرکت Asetronics انتظارات و احتیاجات تمام سرمایه گذاران (مشتریان، عرضه کنندگان، کارمندان، دولت و سهامداران) را که مربوط به کیفیت، محیط زیست و ایمنی محصولات میباشند، را محقق میسازد. تعهدات ایمنی، سازگاری با محیط زیست و کیفیتی ما با اجرای منطقی یک سیستم مدیریتی مانند توسعه بیشتر محصولات و فرآیندهای نوآورانه و پایدار، تضمین میشوند.
محصولات شرکت Asetronics گواهینامه های زیر را دریافت نموده اند:

ISO 9001: 2008, ISO/TS 16949: 2002,  
ISO 13485: 2012, ISO 17025 & 14001: 2004.
UL approval no. E321905 (ماژول های الکترونیکی)
UL approval no. E148971
IEC/EN 60601-1 ed 3


گواهینامه های شرکت استرونیک

ISO 9001 14001 ISO 13485